Pristatymo ir grąžinimo sąlygos

PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS

 1. El. parduotuvės prekės pristatomos Vilniaus m., Jūsų pasirinktą dieną, pasirinktu metu, užsakymo apmokėjimo skiltyje. Prekių, kurios reikalauja ilgesnio gamybos termino, užsakymai yra derinami telefonu 8 676 44422. Užsakymo pristatymo mokestis – 10 Eur Vilniaus mieste.
 2. Prekių pristatymas į kitus Lietuvos miestus nėra vykdomas.
 3. Jūs įsipareigojate Prekes priimti pats arba užsakymo sudarymo metu nurodyti asmenį, kuris atsiims Prekes. Tuo atveju, kai Jūs (ar nurodytas kitas asmuo) Prekių priimti negali, o Prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Jūs neturite teisės reikšti Bendrovei pretenzijų dėl Prekių pristatymo netinkamam subjektui.
 4. Visais atvejais Bendrovė atleidžiama nuo atsakomybės už Prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu Prekės Jums nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Jūsų kaltės arba dėl nuo Bendrovės nepriklausančių aplinkybių.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

 1. Nekokybiškų Prekių (kai maisto prekės yra pažeistos ar jų galiojimas pristatymo dieną yra pasibaigęs) grąžinimo atveju, Bendrovė įsipareigoja pasiimti nekokybiškas Prekes ir jas pakeisti analogiškomis prekėmis. Tuo atveju, kai Bendrovė neturi analogiškų Prekių, ši įsipareigoja grąžinti Jums už prekes sumokėtus pinigus. 
 2. Apie nekokybiškas Prekes ar įvykusią klaidą būtina informuoti el. paštu pinavija@pinavija.lt pristatymo dieną,

Jeigu užsisakėte prekę, kurios šiuo metu neturime, tuomet su Jumis susisieksime telefonu arba el. paštu ir pasiūlysime panašią arba grąžinsime pinigus.

 1. Atsižvelgiant į Bendrovės siūlomų Prekių rūšį, Jūs tą pačią kalendorinę dieną nuo Prekių pristatymo dienos, turite teisę pareikšti Bendrovei pretenziją dėl vėliau pastebėtų ir aktais užfiksuotų neatitikimų. Šiuo atveju Bendrovė įsipareigoja išnagrinėti pretenziją per 1 (vieną) darbo dieną ir, esant pagrįstai pretenzijai, pakeisti jas atitinkančiomis kokybės reikalavimus prekėmis arba grąžinti už Prekes sumokėtus pinigus.
 2. Pinigai už grąžintas Prekes visais atvejais pervedami mokėjimo pavedimu į mokėtojo banko sąskaitą.
 3. Prekių gražinimo sąlygos nėra taikomos:
  1. Kai prekės yra greitai gendančios ar prekių, galiojimo laikas yra trumpas;
  2. Kai supakuotos prekės po pristatymo buvo išpakuotos ir yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos ar higienos priežasčių.
Loading ...